Yükleniyor...

Tülin KUŞGÖZOĞLU

img

Tülin KUŞGÖZOĞLU

Aile Danışmanı-Psikodramatist Argos Danışmanlık

ÖZ GEÇMİŞ

Tülin KUŞGÖZOĞLU, meslek hayatına SHÇEK’te başlamış olup, özellikle 1994 yılından bu yana, çocuk genç ve ailelerle psikososyal danışmanlık çalışmaları yürütmektedir.
1994 yılında Ankara’da SHÇEK’e bağlı olarak kurulan Fatma Üçer Gençlik Danışma Merkezinin kurucusu olan Tülin KUŞGÖZOĞLU, özellikle gençlik döneminden kaynaklanan ya da döneme özgü sorunların aşılması amacıyla çalışmalar yapmıştır.
1995 yılından beridir çocuk ve gençler ile sosyalleşme, arkadaşlık ilişkileri, sınava hazırlanma ve sınav kaygısı ile başetme grupları; yetişkinler ile iletişim ve iletişim becerileri geliştirme, kadınlar ile kadın çalışmaları, travma ve boşanma içerikli psikodrama grupları yönetmekte, üniversiteye hazırlanma konusunda, gençler için paket programlar uygulamaktadır.
Çocuk ve ergenler ile bu döneme ilişkin sorunlar, çocuk hakları, çocuk ihmal ve istismarı, kadın ve çocuğa yönelik şiddet, kadın ve aile çalışmaları, ruhsal travmalar ve sağaltımı, psikiyatrik özürlüler ilgi alanlarındandır.

 

Sosyal Hizmet Uzmanı
Kamu Yönetimi Uzmanı
Aile Danışmanı
Psikodrama Yöneticisi

Katılım Belgeleri

Sertifikalar

Teşekkür Belgeleri

ARGOS DANIŞMANLIK SOSYAL MEDYADA...

Tülin KUŞGÖZOĞLU'nu sosyal medya hesaplarından takip edebilir, Argos Danışmanlık grubuna katılarak, fotoğrafları, yorumları, beğenileri takip edebilirsiniz.

Tülin KUŞGÖZOĞLU